KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9177469
nr 917 7469
Miklós Szuhodovszky
(f. 1943), Sverige
Blandteknik, Miklós Szuhodovszky (f. 1943), signerad, 92, 37x45
Miklós Szuhodovszky, född 1943, ungersk/svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:26:48
10/10 12:06:50
250 kr
13/10 19:16:31
Miklós Szuhodovszky
Läs mer om Miklós Szuhodovszky